Celtabet Belge İstiyor Mu?

Giriş İçin Tıklayın

Celtabet, belge talebi bulunmayan Avrupa merkezli ve Curacao lisanslı bir canlı bahis sitesidir. Celtabet’e üye olurken yada para çekimi gerçekleştirirken herhangi bir şekilde belge talebi bulunmamakta ancak siteye gerçekleştireceğiniz üyelikte mutlaka gerçek bilgiler yazmanız gerekmektedir.

Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girerek oluşturacağınız üyelikte belge talebi gibi bir sorunla karşılaşmamaktasınız. Üyelik bilgilerinizde farklı şahıslara ait bilgiler girmeniz durumunda ise para çekimi işlemi sırasında sorun yaşayabilir ve kimliğinizin doğrulanması için evrak talebi gibi prosedürlerle karşılaşabilirsiniz.

Celtabet üyeliğinizi oluştururken girmiş olduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması, üyelik işlemlerinde yaşamanız muhtemel sorunlarda da karşınıza çıkacaktır. Şifrenizi unutmanız durumunda şifre yenileme talebiniz girmiş olduğunuz mail adresinize iletilmektedir. Oyunlar üzerinde yaşanan bazı sorunlar yada finansal sorunlarda üyeliğinize yazmış olduğunuz gsm numarası üzerinden sizinle iletişime geçilmektedir. Bilgilerinizin yanlış olması durumunda bu tarz üyelik işlemlerinde sorun yaşamanız muhtemeldir.

Celtabet Yeni Giriş Adresi Aşağıda Yer Almaktadır. Güncel, Son Giriş Adresi:

You may also like...