Hilbet Mobil Giriş

Hilbet mobil sayfasından yeni üyelik oluşturma ve giriş işlemleri bir hayli basit ve kolaydır. Mobil cihazınızdan Hilbet’in güncel giriş adresine ulaştıktan sonra açılan sayfada alt kısımda yer alan giriş yada yeni üye butonlarını kullanarak işlemlerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz.

Giriş İçin Tıklayın

Örnek ekran görüntüsünde olduğu gibi alt kısımda bulunan giriş butonuna tıklayınız. Ardından kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi ilgili alanlara yazıp giriş butonuna tıklayınız. Unutmamalısınız ki Hilbet, giriş yaparken üyelerinden tc no yada telefon numarası gibi bilgiler talep etmemektedir. Sadece kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile giriş yapabilmektesiniz.

Hilbet giriş sayfasında şifremi unuttum bölümü ile yeni şifre belirleyebilmektesiniz. Bu butona tıkladığınızda sistem e-mail adresinizi doğrulamanızı isteyecektir. E-mail adresinizi yazdıktan sonra yeni şifre gönder butonuna tıklayınız. Yazmış olduğunuz mail adresine yeni şifreniz gönderilecektir. Bu kısımda yazılan mail adresi, üyelik oluştururken yazmış olduğunuz mail adresi ile aynı olmalıdır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda yada mail gelmediğinde yine aynı sayfada bulunan canlı yardım butonuna tıklayın ve Hilbet müşteri hizmetlerinden konu hakkında yardım isteyin. Hilbet canlı yardım hattı 7/24 online olarak hizmet vermektedir.

Hilbet Yeni Giriş Adresi Aşağıda Yer Almaktadır. Güncel, Son Giriş Adresi:

You may also like...