Hilbet 114 giriş adresi ile son versiyonu kullanıma sundu. Yeni versiyon ile farklı bir tasarıma kavuşan Hilbet, yaşanan bu güncelleme sonrasında giriş adresinde de değişiklik yaparak Hilbet114 adresi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Giriş İçin Tıklayın

Güncelleme sonrasında daha stabil ve hızlı bir yapıyla kullanıcılarını ağırlamaya devam eden Hilbet, mobil tarafta da kullanıcı isteklerine tam olarak yanıt veriyor.

Hilbet’in yeni tasarımını denemek için yukarıda bulunan giriş butonu ile son adresine erişebilirsiniz. Oldukça sade ve şık bir tasarıma kavuşan Hilbetin yeni giriş adresine otomatik yönlendirme yapılmaktadır.

Tarayıcınız eski adresleri yeni giriş adresine otomatik yönlendirme yapmıyorsa, giriş butonunu kullanabilir yada doğrudan adres satırına hilbet114 yazarak mevcut üyeliğinize erişebilirsiniz.

Giriş adresi değişimi ve versiyon güncellemesi hilbet üyelikleri üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamıştır. Kullanıcılar giriş bilgileri ile güncel adres üzerinden erişim sağlayarak oyunlarına kaldıkları yerden devam edebilirler.

Hilbet Yeni Giriş Adresi Aşağıda Yer Almaktadır. Güncel, Son Giriş Adresi:

You may also like...